Uzyskaj dostep do wszystkich treści!

Zaloguj się Nawiąż współpracęOświadczenia, Wyroki

Tu wykonasz badanie techniczne

Pojazdy

Wyposażanie skp

Wyposażenie warsztatów i ASO

Szkolenia

Prawo

Projekty aktów prawnych

Serwis informacyjny

Zasady techniki prawodawczej

 


OŚWIADCZENIE „SUNRISE” P.H.U. Z ŁODZI W SPRAWIE KŁAMSTW ZAMIESZCZONYCH W ARTYKUŁCH i KOMENTARZACH na stronie internetowej www.diagnostasamochodowy.pl

 

Dotyczy: zamieszczenia treści niezgodnych z rzeczywistością wielokrotnie kojarzonych z Wyrokiem WSA w Gliwicach IV SA/Gl 300/11.

 

Na stronie internetowej www.diagnostasamochodowy.pl zarządzanej przez Romualda Błażeja Kowalskiego, zamieszczone były wyjaśnienia nie tylko z mojej strony, że wyrok WSA w Gliwicach IV SA/Gl 300/11 nie dotyczy mojej osoby i działalności oraz nie dotyczy SITK RP O/Krosno, z którym współpracuję. Wiele razy wskazywałem, aby wydawca uzyskał potwierdzenie bezpośrednio w Sądzie, czy zamieszczany w artykułach i komentarzach wyrok dotyczy mojej działalności i SITK RP O/Krosno. Niestety zarządzający ww. stroną internetową zaniechał ustalenia stanu rzeczywistego i świadomie toleruje przejawy dyskredytacji mojej osoby i działalności poprzez dopuszczanie do:

- kłamliwego kojarzenia wyroku z moją osobą i firmą,

- zamieszczania kłamstw pod moim adresem i sprzedawanym produktem.

W związku z powyższym w dniu 1 marca 2017 roku wysłałem pismo do WSA w Gliwicach, skąd w odpowiedzi otrzymałem, że wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach z dnia 10 stycznia 2012 r. wydany w sprawie o sygn. akt lV SłGl 300/11 nie dotyczy ani Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji PR Oddział w Krośnie, ani Pana Grzegorza Krzemienieckiego.

W związku z wydanym oświadczeniem informuję, że w najbliższym czasie kolejny raz wstąpię na drogę prawną. Dalsze powielanie i publikowanie ujętych w oświadczeniu kłamstw w jakiejkolwiek formie będzie prawnie ścigane.

Grzegorz Krzemieniecki właściciel „SUNRISE” P.H.U.

Łódź, dnia 18.09.2018 r.


 

Pobierz PDF - Oświadczenie

Pobierz PDF - Odpowiedź WSA w Gliwicach